Znajdź sklep

Pieczone

Szynka pieczona

Starannie dobrana kompozycja przypraw i wolne pieczenie szynki w niskich temperaturach sprawia, że mięso staje się jeszcze bardziej kruche, soczyste i dosłownie rozpływa się w ustach.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 108 g mięsa.

MAP

1,5-2,0 kg

Schab pieczony

Schab pieczony to kwintesencja najlepszego mięsa wieprzowego. Wolno pieczony w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowuje swoją soczystość i kruchość. Odpowiednio dobrane przyprawy dodają produktowi charakteru i wyrazistości.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 110 g mięsa.

MAP

1,5-2,0 kg

Karczek pieczony

Karczek pieczony jest rewelacyjną propozycją dla wszystkich miłośników wyszukanych mięs. Swoją soczystość i aromat zawdzięcza najwyższej jakości mięsa wieprzowego i powolnemu pieczeniu w niskiej temperaturze. Odpowiednio dobrane przyprawy dodają mu charakteru.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 126 g mięsa.

MAP

2,0-2,5 kg

Boczek pieczony zawijany

Chudy, aromatyczny, idealnie miękki – oto nasz Boczek pieczony zawijany. Wolno pieczony w niskich temperaturach jest tak delikatny, że rozpływa się w ustach. Odpowiednio dobrana mieszanka przypraw nadaje mu wyrazistości i charakteru.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 119 g mięsa.

MAP

1,5-2,0 kg

Bekon pieczony

Specjalnie wyselekcjonowany, najwyższej jakości schab z kawałkiem boczku w aromatycznej mieszance przypraw. Dzięki unikalnej recepturze i poprzez długie, staranne pieczenie otrzymujemy produkt bardzo kruchy i delikatny, a zarazem soczysty. To strzał w dziesiątkę dla każdego miłośnika wyrobów mięsnych.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 111 g mięsa.

MAP

1,5-2,0 kg

Pieczyste

Wyjątkowo smaczne mięsko pieczone na szaro z delikatnym tłuszczykiem. Kwintesencją jego smaku jest mieszanka odpowiednio dobranych przypraw w lekko pikantnej posypce
i pieczenie w niskich temperaturach.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 121 g mięsa. 

MAP

1,0-1,5 kg

Pieczeń dworska

Pieczeń dworska to pyszne, grubo mielone kawałki mięsa wieprzowego, którego smak podkreśla cebulka.

Zapiekany w foremce według tradycyjnej receptury.

MAP

1,0 kg

Pasztet z Bachorzyna

Idealny pasztet do kanapek przygotowywany starannie według domowej receptury właściciela.

MAP

0,8 kg