Znajdź sklep

Wędzonki

Schabina z Bachorzyna

Schabina z Bachorzyna swój soczysty smak zawdzięcza najwyższej jakości mięsa, poddanemu obróbce zgodnie z tradycją praktykowaną już od wielu lat. Długie leżakowanie w solance i odpowiednio dobrane przyprawy sprawiają, że schab jest wyrazisty, niezwykle delikatny i kruchy.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 109 g mięsa.

MAP

1,0-1,5 kg

Schab z wędzarni

Wyprodukowany z najwyższej jakości schabu. Soczysty i delikatny w smaku. Dzięki wędzeniu drewnem bukowym w tradycyjnej wędzarni uzyskuje niepowtarzalny smak i aromat.

Taki właśnie jest Schab z wędzarni.

LUZ

1,5 kg

Szynka Duża z wędzarni

Sprawdzona receptura wyrobu sprawia, że Szynka Duża jest miękka, soczysta i delikatna. Szynka wyprodukowana z najwyżej jakości mięsa wieprzowego 99% z dodatkiem soli i przypraw. Ręcznie formowana i wiązana.

Za jej smak i aromat odpowiada specjalnie przygotowana solanka i proces wędzenia drewnem bukowym w tradycyjnej wędzarni.

MAP

3,0-3,5 kg

Szynka z wędzarni

Soczysta Szynka z wędzarni to jeden z najbardziej rozchwytywanych produktów z naszej oferty. Proces jej wytworzenia jest skrupulatny – mięso najpierw leżakuje w solance, a następnie trafia do naturalnej wędzarni, gdzie
nabiera aromatu.

MAP
LUZ

1,2 kg

Szynka Kulka z wędzarni

Szynka Kulka to delikatna i aromatyczna wędzonka. Wyjątkowy smak uzyskujemy przez dodanie naturalnych przypraw i tradycyjne wędzenie drewnem bukowym.

Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 105 g mięsa.

MAP
LUZ

1,0 kg

Karkówka z wędzarni

Karkówka z wędzarni jest polskim, tradycyjnym wyrobem. Mięso użyte do wyprodukowania to najlepszej jakości karczek wieprzowy, posiadający delikatne przerosty, które nadają mu soczystości. Tradycyjnie marynowany w zalewie z naturalnymi przyprawami, wędzony dymem bukowym ma niepowtarzalny smak i aromat.

MAP

2,0 kg

Szyna z Bachorzyna

Szyna z Bachorzyna to niekwestionowany bestseller naszej oferty. Najwyższej jakości surowiec mięsny, długie leżakowanie w solance i odpowiedni proces tradycyjnego wędzenia nadaje Szynce niepowtarzalnego smaku.

Mieszanka przypraw, w której jest otoczona, podkreśla charakter wyrobu i uwydatnia najlepsze cechy. Mięso jest soczyste, chude i wyraziste. Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 109 g mięsa.

MAP

1,0 kg

Boczuś z wędzarni

Kawałki boczku najwyższej jakości. Odpowiedni proces peklowania i późniejsze leżakowanie w solance z przyprawami nadaje mu niepowtarzalny smak.

Swój aromat zawdzięcza procesowi wędzenia w naturalnej
wędzarni.

MAP
LUZ

0,6-0,8 kg

Boczek wędzony parzony

Niezwykle soczysty boczek wyprodukowany ze specjalnie wyselekcjonowanych kawałków pozbawionych skóry. Odpowiedni proces peklowania, wędzenia w naturalnej wędzarni i delikatnego parzenia nadaje produktowi niepowtarzalnego aromatu i wyjątkowego smaku.

To nieodłączny składnik jajecznicy czy przystawek. Świetnie sprawdzi się również na grilla. Wędzony drewnem bukowym w tradycyjnej wędzarni.

MAP

1,5-2,0 kg

Boczek wędzony surowy

Boczek wędzony surowy zachwyci każdego miłośnika tradycyjnych mięs. Wyprodukowany z wyselekcjonowanych kawałków brzucha wieprzowego, pozbawionych skóry. Odpowiedni proces peklowania i wędzenia
w naturalnej wędzarni nadaje produktowi niepowtarzalnego aromatu i wyjątkowego smaku.

To nieodłączny składnik jajecznicy czy przystawek. Świetnie sprawdzi się również na grilla.

MAP

1,5-2,5 kg