Kim jesteśmy?

Zakład Wędliniarski ZW Bogdan Tarczewski jest firmą rodzinną, działającą od 2003 roku w miejscowości Bachorzyn niedaleko Buczku w województwie łódzkim. Wieloletnia tradycja, sprawdzone receptury wyrobów mięsnych i ogromne doświadczenie pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji w przemyśle mięsnym. Aktualnie posiadamy w ofercie aż 50 propozycji wędlin i 20 rodzajów mięs i nieustannie ją poszerzamy. Specjalizujemy się w wyrobach wędzonek, kiełbas grubych i suszonych, wędlinach podrobowych i mięsach pieczonych, które rozprowadzamy do okolicznych sklepów i hurtowni na terenie województwa łódzkiego.

Na przestrzeni lat firma bardzo się rozwinęła. Większe zapotrzebowanie na produkcję wymagało od nas rozbudowy zakładu, zmodernizowania pomieszczeń i wymiany sprzętu na nowy, zgodny z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Już w 2006 roku wprowadziliśmy system GMP/GHP, czyli nadzór nad dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, a w 2017 wzbogaciliśmy go o system HACCP, który zapewnia bezpieczeństwo wyrobu żywności.

Celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie smacznych i zdrowych produktów, biorąc pod uwagę zmieniające się trendy w zakresie odżywiania. Stale dążymy do zaspokojenia potrzeb naszych klientów, szczególnie w zakresie produkcji pełnowartościowych i bezpiecznych wyrobów mięsnych, spełniających sanitarne i technologiczne wymogi Unii Europejskiej. Nasz zespół cechuje się profesjonalizmem, znajomością branży oraz zamiłowaniem do dobrego i jakościowego jedzenia. 

Poznaj nasze produkty premium

Szyna z Bachorzyna

Jesteśmy niezwykle dumni z jej wyrobu. Długie leżakowanie w solance w połączeniu z odpowiednim procesem wędzenia i czystym składem to przepis na wydobycie z mięsa tego, co najlepsze. Szyna z Bachorzyna jest bardzo wyrazista, chuda i soczysta, a przyprawy, którymi jest otoczona, podkreślają jej głębie smaku i dodają charakteru. Produkt wieprzowy, wędzony, parzony i pakowany w atmosferze ochronnej.

 

Krakowska Sucha

To właśnie ten rodzaj szynki uwielbiają zarówno dorośli, jak i dzieci na kanapki. Sprawdzona receptura przygotowania, długie wędzenie i proces podsuszania sprawia, że Krakowska Sucha ma wyjątkowy, wyrazisty smak z nutą pieprzu oraz charakterystyczny aromat. Produkt wieprzowy, grubo rozdrobniony, parzony, podsuszany i pakowany próżniowo do niejadalnej osłonki. 

 

Schabina z Bachorzyna

Nawet najbardziej wymagający klienci nie przejdą obojętnie obok naszej Sachabiny z Bachorzyna. Swój niepowtarzalny, wyrazisty, soczysty smak i aromat zawdzięcza długiemu leżakowaniu w solance i idealnie dobranym przyprawom. Doceniana przez największych koneserów mięsnych. Produkt wieprzowy, wędzony, parzony i pakowany w atmosferze 

Na jaki produkt z naszej oferty się skusisz?